אודות תחומי פעילות פרויקטים הצלחות והישגים קישורים פרסומים לקוחות חברות בת
תחומי פעילות >> ענפים >> ארגוני שירות מסחר ופיננסים
ארגוני שירות, סחר ופיננסים

אחד מענפי הפעילות המרכזיים של החברה הוא ארגוני שירות וסחר. החברה צברה ניסיון רב בהובלת פרויקטים של תכנון אסטרטגי למערכות סחר רשתות שיווק והפצה וארגונים פיננסיים.
הובלנו פרויקטים של הטמעת גישות ניהול חדשניות בארגונים פיננסיים כדוגמת גאון בית השקעות, מקבוצת גאון אחזקות, שהינה אחת החברות המובילות והפעילות ביותר בשוק ההון הישראלי אשר מנהלת ומייעצת בהיקף נכסים כ-11 מיליארד שקל של למעלה מ-32,000 לקוחות. מכון אופק תכנן את תהליכי העבודה בחדר העסקאות ופיתח נהלים וצמתי בקרה תפעולית לכל הפעילות העסקית של החברה. כך גם הובלנו את הערכות קרן הפועלים החקלאיים לקראת מכירתה בעקבות הרפורמה בשוק הפנסיה. הובלנו פרויקט מקיף בסניפי בנק טפחות לפתוח שיטות שיווק ושירות לקוחות.
החברה הובילה פרויקט בינלאומי בתחום שיווק מזון למטוסים ותכנון אסטרטגי של אספקת מזון למטוסים בחברת "בורנשטיין קייטרינג", שמספקת מזון למטוסים בשדה התעופה JFK בניו יורק. מכון אופק היה שותף מרכזי בצוות המוביל של פתוח עקרונות ה EurepGAP ברשת השיווק הבינלאומית Tesco באירופה. בענף המזון הובלנו גם את עקרונות העבודה של יצור חלב איכותי בתנובה וכן את הפעלת המיקור החוץ של מערך המחשוב "תנובה מחשבים" אשר הבטיח אסטרטגית את ההתמקדות בליבת הפעילות העסקית של החברה. הובלנו תהליך תכנון עסקי, כתיבת נהלי אחסון והפצה ופתוח של אסטרטגית השיווק לדיילות חברת ש. שסטוביץ בע"מ כחברה המובילה להפצת מוצרי קוסמטיקה.

הובלנו תהליך למיצוב תכנית אסטרטגיה עסקית בחברה לשיווק והתקנת רשתות מחשוב "הראל מחשבים" והובלנו את החברה לעמידה בדרישות של התקן הבינלאומי לניהול איכותי. החברה בצעה שנוי ארגוני והפעלת יישום של ניהול פרויקטאלי בחברה הבינלאומית ליצור ושיווק צעצועי תינוקות "Tiny Love" כמו כן הוביל מכון אופק את הגדרת נורמות השירות ותהליכי העבודה ברשת מועדוני הכושר "גל העתיד" ובארגונים רבים אחרים. כך גם הובילה החברה שנוי ארגוני ותכנית אסטרטגית של חברת שילוח בע"מ בבעלותה של צים.
הובלנו תהליך פתוח עסקי ותכנון תהליכי העבודה של חברת "פרחי ביקל בע"מ" כחברה בינלאומית לשיווק ומכירות פרחים וכן לחברת "מהדרין תנופורט", המשווקת הדרים בישראל ובעולם, לחברת שטראוס ביצור "אחלה שטראוס" ולחברת הסחר מור פירות השרון המשווקת פירות בישראל וברחבי העולם.
לחברה ניסיון יישומי רב בניהול מערכות מידע בארגונים. החברה פתחה מערכת לניהול מידע וללמידה מרחוק לארגונים רבים וביניהם בעבור האגוד הבינלאומי IYHF שמושבו בלונדון ושמפעיל את מערך התיירות העממית באמצעות רשת אכסניות הנוער באירופה.

עובדי החברה בעלי ניסיון נרחב של תכנון אסטרטגיה עסקית בארגוני שירות ומסחר, בצוע ניתוחי שוק וסקרי לקוחות, ניתוח ארגוני, שפור תהליכים, כתיבת נהלים והטמעה של שנויים ארגוניים. אנו מובילים בפיתוח אסטרטגיות שיווק, סקרי שוק והטמעת דפוסי שירות ומכירות מתקדמים.